Szukając dobrego konta bankowego czasami można natrafić na ciekawe promocje, których próżno szukać na stronach samych banków. Tak jest i w tym przypadku, gdzie na stronie Banku Millennium nie ma ani słowa o tej promocji, gdzie za samo założenie Konta 360 stopni możemy otrzymać 150 zł – zakładając takie konto za pośrednictwem specjalnego linka promocyjnego.

Promocja – wymagania wstępne

Musimy wiedzieć, że aby wziąć udział w tej promocji i zgarnąć 150 zł za samo założenie konta osobistego w Banku Millennium musimy:

być nowym klientem Banku Millennium który nigdy wcześniej nie miał konta w tym banku lub

być byłym klientem banku który nigdy nie korzystał z promocji przy zakładaniu konta w Banku Millennium

mieć ukończone 18 lat

Jeśli obecnie w tym banku mamy już konto bankowe, to niestety ale z tej promocji skorzystać nie możemy.

 

Jednak się kwalifikuję do tej promocji, co dalej?

Musimy wiedzieć że ta promocja nie jest organizowana bezpośrednio przez Bank Millennium tylko przez firmę Rankomat, a Bank Millennium jest tylko partnerem tej promocji. Tak więc aby z niej skorzystać nie wchodzimy na stronę banku tylko poprzez poniższy link na specjalnie przygotowaną do tego celu partnerską stronę promocyjną:

 

Na ww. stronie rejestrujemy się podając podstawowe dane.

Otrzymujemy na email link aktywacyjny, dzięki któremu dopiero w tym serwisie wnioskujemy o Konto 360 Stopni lub Konto 360 Stopni Student w zakładce KONTO BONUS.

Promocja ta jest dostępna w okresie od 19.01.2018 do 25.02.2018 roku.

W tym czasie musisz zawnioskować o konto osobiste wraz z kartą debetową.

Poza samym otwarciem konta musimy jeszcze spełnić dwa warunki:

 

1.W marcu i kwietniu 2018 roku trzeba mieć wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy

Ważne! Jeśli jesteś byłym klientem Banku Millennium to ten wpływ musi być wpływem wynagrodzenia za pracę. W przypadku nowego klienta wpływ może być z dowolnego źródła.

 

2.W marcu i kwietniu 2018 roku należy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (kartą lub BLIKiem)

 

Jeśli spełnimy obydwa powyższe warunki, zostanie nam przyznany bonus 150zł  najpóźniej do 16.05.2018 roku. Pamiętać tutaj trzeba, że gdy otrzymamy takie powiadomienie na email o przyznaniu bonusu, to będziemy mieć tylko 7 dni na wypełnienie specjalnego formularza (link otrzymamy na email) i dopiero gdy to uczynimy, nagroda wpłynie na nasze konto bankowe.