Ruszyła kolejna promocja mBanku i Bankier.pl! Tym razem do zgarnięcia jest eKarta podarunkowa do sklepów Decathlon o wartości 100 zł. Wystarczy, że wykonasz 5 transakcji na uruchomionym koncie, a nagroda będzie Twoja. Dodatkowo masz szansę na 650 zł zwrotu za zakupy. Co możesz zyskać? * eKartę podarunkową do sklepów Decathlon o wartości 100 zł * 4% moneyback – nawet 650 zł zwrotu (nie więcej niż 130 zł zwrotu w danym miesiącu kalendarzowym, przez 5 kolejnych miesięcy) Kto może skorzystać z promocji Osoby, które nie mają konta w mBanku oraz począwszy od 1 czerwca 2016 roku nie posiadały lub nie były współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 albo 1140 2017. Czas trwania promocji – eKarta do sklepów Decathlon i 650 zł zwrotu Do 28 lutego 2018 roku możesz przystąpić do promocji „Zgarnij Premię z eKontem – II edycja” Jeśli chodzi o 650 zł zwrotu w promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” to przystąpić do niej można do 31 marca 2018 roku, a obowiązuje do 31 maja 2020 roku – to ostatni dzień gwarancji niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z nich. Jak wziąć udział w promocji – 100 zł do Decathlonu

  • zarejestruj się w promocji – do 28 lutego 2018 roku złóż wniosek o eKonto w mBanku
  • do 31 marca 2018 roku podpisz umowę
  • do 31 maja 2018 roku spełnij warunek aktywności na koncie – dokonaj 5 transakcji na uruchomionym koncie w miesiącu podpisania umowy lub w miesiącu po nim następującym
  • o przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony do 30 czerwca 2018 roku

Nagrodę otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji. Jak odebrać nawet 650 zł zwrotu? W każdym z 5 miesięcy:

  • zaloguj się do aplikacji mobilnej banku min. jeden raz
  • zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł
  • zrób zakupy kartą lub BLIKIEM za 250 zł

Za spełnienie tych warunków możesz liczyć na minimalny zwrot. Żeby faktycznie zdobyć 130 zł w każdym z 5 miesięcy musisz wydać około 3250 zł/miesiąc. Wypłata premii Bank premiuje transakcje wykonane od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (i tak przez 5 pełnych miesięcy). Pieniądze pojawią się na Twoim koncie do końca kolejnego miesiąca. Przykład Jeśli podpiszesz umowę w styczniu to zwrot otrzymasz za płatności w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu. Prawda, że proste? Opłaty za konto Otwierając konto w promocji otrzymasz dwuletnią gwarancję niezmienności cen za prowadzenie konta, kartę oraz wypłaty z bankomatów. Karta płatnicza 0 zł przez okres dwóch lat (opłata nie jest pobierana, jeśli w miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty – jeśli nie spełnisz tego warunku 4 zł/miesiąc). Wypłaty z bankomatów 0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy mniejszych kwotach bank pobierze prowizję – 1,30 zł).

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz eKonto w mBanku, a będzie czekać na Ciebie eKarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 100 zł oraz 4% moneyback (do 650 zł w ciągu 5 miesięcy!). Zyskasz również zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę promocyjną oraz dwuletnią gwarancję niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat.

Weź udział w promocji!

http://darpam.produktyfinansowe.pl/e/lead/1797/?source=lt